banner 2013 fp

For Projects je určený všem, kteří mají touhu věci měnit k lepšímu a chtějí využívat nejmodernější způsob řízení projektů. Chtějí být stále v obraze a vědět, co se právě děje. Chtějí ušetřit čas, náklady i energii. A hlavně nechtějí dělat práci za ostatní. Snadné ovládání, přehlednost, transparentnost, možnost přístupu pro neomezený počet uživatelů a celkový komfort užívání – to všechno jsou Vaše konkurenční výhody, které nabízí For Projects od Viewpoint.

Řídíte nebo provádíte stavební projekty a chcete mít přehled o všem?

for projects blue minTak právě pro Vás je určený For Projects. S tímto prostým řešením máte veškeré uložené informace vždy po ruce, čímž se výrazně zjednodušuje spolupráce mezi subjekty, které se podílejí na projektu.

For Projects Vám umožní:

 • sdílení a rozesílání informací k projektu, dokumentů, úkolů a pracovních postupů
 • schvalování procesů a standardizaci pracovních postupů
 • zadání, provádění, kontrolu změn
 • správu a kontrolu BIM databáze a BIM spolupráci

S pomocí For Projects v rámci jakéhokoliv webového prohlížeče snadno a efektivně propojíte investora, generálního dodavatele, architekta, konzultanty, projektové manažery, výrobce a subdodavatele tak, aby s  přehledem a včas sdíleli aktuální dokumenty i další komunikaci. Veškeré informace jsou umístěné na jednom místě, a proto každá stránka dokumentu nebo megabyte dat jsou snadno dohledatelné. Nikdo už se nebude moci vymlouvat na to, že za všechno může špatná komunikace.

clock

Práce s For Projects je jednodušší, než si myslíte

Představte si neomezené datové úložiště pro sdílení dokumentů. Zde je uložena veškerá dokumentace, úkoly, diskuze, protokoly, procesy. Všichni zúčastnění (nebo jen ti, kterým umožníte přístup) mohou kdykoliv a odkudkoliv pracovat s těmi nejaktuálnějšími informacemi.

For Projects není v žádném případě jen další nástroj pro ukládání dokumentů. Jeho hlavní předností je především usnadnění komunikace mezi všemi zainteresovanými stranami, ať již jsou na druhé straně města, republiky nebo světa.

Implementace For Projects je snadná a rychlá

V jednoduchosti je síla. For Projects nevyžaduje instalaci, nakupování HW vybavení nebo aktualizací. For Projects zkrátka umožňuje sdílet projektovou dokumentaci v rámci pracovního týmu tak snadno jako fotky na Facebooku. For Projects je produkt okamžitě aplikovatelný. Jeho implementace zabere hodiny, nikoliv týdny nebo měsíce. Stejně jako školení uživatelů, které netrvá déle než pár hodin. Navíc funguje i na tabletu nebo mobilu, takže na změny nebo aktualizace můžete reagovat velmi flexibilně.

Možná si říkáte, že…

 • se Vás to zatím netýká
 • do toho se nikdo dobrovolně nezapojí
 • je to jen pro velké firmy
 • naši partneři se to nebudou chtít učit
 • a vůbec — na takovéto experimenty není v současné době čas

Jenže opak je pravdou. Stačí si představit…

 • jak se budete moci více soustředit na potřeby svých zákazníků a realizaci projektu
 • že informace sdílené na jednom místě propojí celý projektový tým — dodáte týmu jistotu
 • že najdete, co potřebujete o 75 % rychleji než doposud — budete efektivnější, přesnější a rychlejší
 • že dokážete redukovat riziko chyby — omezíte tak počet předělávek na samotné stavbě
 • jak získáte informační a konkurenční náskok před ostatními
 • jak vracíte stavebnímu odvětví společenský respekt, který se ze stavebnictví vytratil 

 

Máte zájem stát se součástí velké rodiny firem po celém světě, které řídí a komunikují projekty ve For Projects? Chcete mít náskok před ostatními? Chcete mít konkurenční výhodu? Chcete být tam, kde vznikají nejnovější trendy v projektování, modelování budov a řízení stavebních projektů? Ukážeme Vám, jakým způsobem můžete využít For Projects i Vy. Překvapí Vás, jak je to snadné.

 

Přejít na stránky For Projects > Prohlédnout For Projects