mini banner ecp

 

dpChcete si ještě užít prázdnin a nevíte kam vyrazit? Máme pro Vás hned dva tipy na skvělý výlet. Navštivte Domy přírody a poznávejte krásy naší země – začátek školy je zatím daleko! 

 

Litovelské Pomoraví

Dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o skvělý tip na letní výlet do unikátní galerie v přírodě a přírodního hřiště v Horce nad Moravou.  Při realizaci stavby Domu přírody byl využit program na řízení zakázek euroCALC. Jsme hrdí, že náš produkt přispěl k vytvoření tohoto krásného projektu.

Areál  slouží jako přirozená vstupní brána do CHKO Litovelské Pomoraví. Stavby a instalace jsou navržené s cílem podnítit návštěvníky ke smyslovému vnímání přírody a pomáhají kultivovat vztah k přírodě Litovelského Pomoraví. V areálu jsou realizované stavby podle návrhu Františka Skály (Rajská zahrada), Miloše Šejna (Sluneční hora snů), Miloslava Fekara (Lesní chrám, Kouzelný les a další) a Marcela Hubáčka (Ohniště zlaté spirály). Přejeme Vám krásný zážitek!!!

http://www.dumprirody.cz/dum-prirody-litovelskeho-pomoravi/

 

Moravský kras

Jako druhý tip na výlet Vám přinášíme Dům přírody Moravského krasu – návštěvnické centrum, při jehož realizaci byl ze strany investora taktéž použit program euroCALC. Jeďte se podívat do kraje tisíce jeskyní s mohutnými dómy vyzdobených krápníky, tajemných říček mizících v podzemí, stinných žlebů i výslunných plošin, jehož královnou je propast Macocha.

V návštěvnickém centru vám doporučí, jaká zajímavá známá i utajená místa navštívit, poradí vám s plánováním pobytu i jednotlivých výletů dle vašich zájmů a přání. Prostřednictvím interaktivní expozice se můžete netradiční formou seznámit s fenomény a příběhy zdejší krasové krajiny. Moravský kras budete moci okusit také prostřednictvím nabídky regionálních produktů. Pro zvídavější návštěvníky jsou připraveny vzdělávací a zážitkové programy zaměřené na Moravský kras. Ať se vám tam líbí!

http://www.dumprirody.cz/moravsky-kras/

dp    dp    dp
dp   dp   dp   dp
dp   dp   dp

 

 

 

 

Kontaktujte nás

obchod@callida.cz | +420 234 710 234