fv 4Jistě jste zaznamenali, že už přes čtyři roky nabízíme kromě systému euroCALC, také produkty americko-anglického partnera Viewpoint Construction Software, mezi něž patří i mobilní aplikace Field View. Ze začátku se odborná veřejnost s tímto moderním nástrojem teprve seznamovala a trochu nesměle kolem něj našlapovala. A jak je to s využitím Field View dnes?

 

fv 4

 

„Díky aplikaci Field View nám poklesl až o 90 % počet dotazů od subdodavatelů souvisejících s vadami a nedodělky.“ tvrdí Jan Zavrtálek, projektový manažer firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a. s. Tato stavební společnost využila aplikaci Field View při výstavbě moderní budovy Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd v Praze.

 

Stavební technik firmy SWIETELSKY ing. Radslav Pivoňka zase oceňuje úsporu času: „Field View jsme testovali při výstavbě bytového domu Nové Chabry a musím říct, že ušetří hromadu času díky automatickému rozesílání úkolů. A navíc získáte nad úkoly a nedodělky skvělý přehled.“ To je jen část pozitivních reakcí našich zákazníků, kteří si vyzkoušeli Field View.

 

A co Vy? Nepotřebujete také své projekty řídit efektivněji bez zbytečných ztrát, jak časových tak i finančních? Pokud Vás tyto řádky zaujaly, podívejte se na www.fieldview.cz, kde kromě podrobnějších informací naleznete také názorná videa, jak tato moderní aplikace funguje a jak se s ní pracuje.

 

Rádi Vám také Field View předvedeme osobně, stačí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tomáše Svobodu, M: 775 333 060 nebo Pavla Lacinu, M: 733 120 333 a domluvit si s nimi schůzku.

 

Pamatujte, že ať jste malá nebo velká firma, ať už stavíte, jste developer či správce budov, děláte stavební dozory nebo řešíte BOZP, zkrátka ať už jste kdokoliv, kdo se neustále potýká s nekonečným papírováním, máte jedinečnou příležitost přejít na nový způsob práce – a k tomu Vám dopomáhej Field View.